Wywóz mebli Łódź

Szukasz firmy która wywiezie stare meble z Twojego domu albo mieszkania na terenie Łodzi? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą lokalną, która oferuje wywóz mebli w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Oferujemy:

 • wywóz mebli Łódź
 • wywóz starych mebli Łódź
 • utylizacja mebli Łódź
 • wywóz i utylizacja mebli biurowych
 • wywóz i utylizacja mebli aptecznych
 • likwidacja stoisk handlowych
 • oraz inne usługi związane z wywozem mebli

Zapraszamy do kontaktu!

Wywóz mebli Łódź Cennik (cena) 

Ile kosztuje wywóz mebli w Łodzi? Średnio wywóz jednego mebla to koszt 120-170 zł. Większa ilość mebli - wycena indywidualna. 
 • meble w dobrym stanie wywozimy za darmo ( zdjęcie mebla proszę przesłać na mail )
 • wywóz mebla (np. wersalka, szafa, 2 fotela, łóżko) -120-170 zł
 • wywóz narożnika - od 150 zł
 • wywóz sprzętu RTV i AGD od 120 zł do 200
 • wywóz większej ilości mebli - wycena indywidualna 
 

 

Jak zamówić usługę wywozu mebli w Łodzi

Usługę wywozu mebli można zmówić telefonicznie albo mailowo.

Jak wygląda proces wywozu mebli? 

 • ekipa przyjeżdża na umówioną godzinę pod wskazany adres
 • demontuje mebel w razie potrzeby
 • następnie ekipa znosi mebel schodami (bądź zwozimy windą)
Przy większej ilości mebli, zabezpieczamy klatkę schodową i windę przed uszkodzeniami.  

Wywóz mebli Łódź

Chciałbyś pozbyć się rozlatujących się sprzętów, niemodnej meblościanki i wysłużonego stołu? Nic prostszego – zadzwoń do nas, a my zajmiemy się odgraceniem Twojej przestrzeni życiowej. Jesteśmy grupą fachowców, profesjonalnie zajmujących się przeprowadzkami i transportem przedmiotów wielkogabarytowych. W katalogu świadczonych przez nas usług znajdziesz m.in: wywóz mebli Łódź. Co otrzymasz w ramach tej usługi? Kompleksową realizację zadań, oczywiście! Wspólnie ustalimy termin, w którym pojawimy się pod wskazanym przez Ciebie adresem i zaczniemy działania. Odbierzemy od Ciebie niepotrzebne przedmioty, zniesiemy je (poradzimy sobie nawet, jeśli w Twoim bloku nie ma windy 😉), a na końcu załadujemy na skrzynię meblowozu. Stamtąd Twoje graty pojadą do punktu utylizacji  lub recyklingu. Całość działań przebiegnie szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Brzmi jak dobry plan na odzyskanie strychu? 😉 W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się z nami, żeby ustalić datę realizacji usługi: wywóz mebli Łódź.

Utylizacja mebli Łódź 

Chcesz opróżnić pomieszczenia po poprzednich lokatorach? Zastanawiasz się, co zrobić ze starymi, nieużywanymi meblami i sprzętami, zalegającymi w mieszkaniu? W Twojej głowie pojawiają się pytania: jak poradzić sobie z wyniesieniem niepotrzebnych gratów? Gdzie je wywieźć? Skąd wziąć odpowiednich rozmiarów samochód transportowy? Mamy gotową odpowiedź – najlepiej zlecić całość zadań nam! Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się przeprowadzkami. W ramach naszych działań świadczymy szereg  usług, w tym m.in. usługę: utylizacja mebli Łódź. Przyjeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres, wynosimy zalegające w mieszkaniu rupieci, załadowujemy je na skrzynię naszego samochodu transportowego i wywozimy graty do najbliższego punktu utylizacji. Efekt? Oczyszczona przestrzeń życiowa, którą możesz zaaranżować na nowo. Z pomocą naszych fachowców sprawnie pozbędziesz się niechcianych rzeczy. Zadzwoń i sprawdź, kiedy możemy zrealizować dla Ciebie usługę: utylizacja mebli Łódź.

Wywóz starych mebli Łódź 

Zbyt dużo rzeczy, zbyt mało miejsca. Znasz ten problem? Jeśli masz wrażenie, że w Twoim domu, mieszkaniu, na strychu lub w piwnicy zalega mnóstwo starych, niepotrzebnych przedmiotów – czas na profesjonalne porządki. Chętnie Ci w nich pomożemy. Sprawnie i bezproblemowo opróżnimy każde pomieszczenie z zalegających w nim gratów. Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko rozumianym transportem przedmiotów wielkogabarytowych. Wśród realizowanych przez nas usług znajdziesz m.in. usługę: wywóz starych mebli Łódź. Powierzone nam zadania wykonujemy w sposób kompleksowy, co oznacza, że na wsparcie możesz liczyć od momentu wynoszenia przedmiotów z pomieszczeń do chwili, w której rupieci wylądują w wyznaczonym punkcie utylizacji. Na skrzyniach naszych samochodów zmieszczą się kanapy, meblościanki, stoły, krzesła oraz wszystko to, czego chcesz się raz na zawsze pozbyć. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin, w którym nasi fachowcy pojawią się u Ciebie, żeby pomóc Ci uporządkować Twoją przestrzeń życiową. Sprawdź, jak sprawnie realizujemy usługę: wywóz starych mebli Łódź.

Odbiór starych mebli Łódź 

Otrzymałeś w spadku mieszkanie i szukasz firmy, która pomoże Ci pozbyć się zagracających przestrzeń rupieci? Kogoś, kto zajmuje się odbiorem starych mebli na terenie Łodzi? Świetnie się składa – jesteśmy grupą fachowców świadczących usługi związane z szeroko rozumianymi przeprowadzkami. W ramach prowadzonych działań realizujemy m.in. właśnie odbiór starych mebli. W uzgodnionym terminie przyjeżdżamy pod wskazany przez Ciebie adres, wynosimy zalegające w mieszkaniu, piwnicy czy na strychu przedmioty i zawozimy je do najbliższego punktu utylizacji. Cały proces przebiega szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. W czasie naszej pracy Ty możesz zająć się planowaniem nowego wystroju swoich czterech kątów. Dzięki nam zyskasz odświeżoną, oczyszczoną z niepotrzebnych przedmiotów przestrzeń. Brzmi zachęcająco? W takim razie czekamy na Twój telefon! Zadzwoń i sprawdź, kiedy nasi fachowcy będą mogli pojawić się u Ciebie, żeby zacząć realizację usługi: odbiór starych mebli Łódź.

Darmowy wywóz mebli Łódź 

Zastanawiasz się, ile kosztuje wywóz mebli na terenie Łodzi? Odpowiadamy: nic! Jeśli szukasz firmy, która odbierze zalegające w Twojej piwnicy czy na strychu graty, przy okazji nie kasując za to nawet przysłowiowej złotówki – dobrze trafiłeś. Jesteśmy grupą fachowców zajmujących się szeroko rozumianymi przeprowadzkami. W ramach realizowanych przez nas działań świadczymy usługę: darmowy wywóz mebli Łódź. Jak przebiega cała procedura? Najpierw wynosimy rupieci ze wskazanego przez Ciebie pomieszczenia. Następnie załadowujemy rzeczy na skrzynię samochodu transportowego, a uwierz nam – zmieści się na niej naprawdę każda meblościanka, kanapa czy narożnik 😊. Na końcu wywozimy przedmioty do najbliższego punktu utylizacji. W ten sposób pozbywasz się niepotrzebnych gratów szybko, sprawnie i bezproblemowo. Co najważniejsze – wszystko odbywa się bez uszczerbku dla domowego budżetu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość – wspólnie dogramy szczegóły realizacji usługi: darmowy wywóz mebli Łódź.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dane kontaktowe znajdziecie Państwo tutaj. Powrót do strony głównej.