PRZEPROWADZKI FIRM

Przeprowadzki firmowe w Warszawie

Nasza firma przeprowadzkowa w sposób kompleksowy zajmuje się wykonywaniem przeprowadzek firmowych na terenie Warszawy i okolic oraz na terenie całego kraju. Współpracę z nowym Klientem rozpoczynamy od dokładnej analizy, zaplanowania przeprowadzki firmowej krok po kroku poprzez jej indywidualna wycenę, po bezpieczną i dynamiczną organizację. Przeprowadzki firmowe cechują się dużym zaangażowanie i efektywną współpraca całego zespołu. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w przeprowadzkach firmowych jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i zagwarantować realizacje usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie każdego klienta- sprawdź nas.

W ramach usługi przeprowadzki firmowe oferujemy:

 • precyzyjna organizacja przeprowadzki oraz wsparcie Klienta na każdym etapie realizacji usługi przeprowadzki firmowej,
 • transport mebli,
 • montaż i demontaż przewożonych mebli,
 • transport miejsc pracowniczych,
 • transport dokumentacji firmowej,
 • transport sejfów i kas pancernych,
 • transport urządzeń biurowych,
 • utylizacja mebli i sprzętu,
 • magazynowanie,
 • i inne.


W ramach usług przeprowadzki firmowe oferujemy dodatkowo obsługę transportową targów, np. Obsługę transportową targów w Nadarzynie oraz obsługę sklepów meblowych (odbiór mebli, transport, wniesienie oraz montaż).

Zakres usług:

 • dostarczenie do klienta potrzebnych materiałów do pakowania (stretch, koce, folia, pasy transportowe- w cenie, kartony za dodatkową opłatą),
 • możliwość pakowanie rzeczy klienta przez ekipę pracowników wedle życzenia,
 • załadunek i zabezpieczenie przewożonego mienia przez ekipę pracowników,
 • profesjonalne zabezpieczenie transportowanych rzeczy,
 • transport mienia właściciela do miejsca docelowego i wniesienie rzeczy,
 • ustawienie mienia zgodnie z wytycznymi klienta,
 • możliwość montażu oraz demontaż mebli,
 • utylizacja mebli,
 • magazynowanie,
 • •gwarantowane ubezpieczenie OC.

Kompleksowe przeprowadzki firm Warszawa

Przeprowadzka firmy czy biura to wymagające i niełatwe zadanie. Wiąże się z obowiązkiem przewiezienia, nierzadko na znaczne odległości, mebli, maszyn, specjalistycznych sprzętów i urządzeń oraz wielu ważnych dokumentów. Każda ze wspomnianych rzeczy wymaga innej metody pakowania, odpowiedniej ochrony i zabezpieczenia pakunku, a także bezpiecznego transportu do miejsca przeznaczenia. Zadanie to powinno więc być precyzyjnie zaplanowanie, a następnie sprawnie i solidnie przeprowadzone przez specjalistów, ponieważ jakiekolwiek uszkodzenie, zagniecenie czy zagubienie przewożonych przedmiotów wiąże się zawsze ze stratami dla przedsiębiorstwa.

Z tego też względu możemy zagwarantować profesjonalizm, bezpieczeństwo i kompleksowość zadań, poparte naszym wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim gronem zadowolonych Klientów. Przede wszystkim wykonujemy tanio przeprowadzki firm w Warszawie i okolicach, jednak w przypadku takiego zapotrzebowania, możemy dojechać w dowolne inne miejsce w kraju.

Sprawne i tanie przeprowadzki firm Warszawa i okolice

Oferujemy usługi przeprowadzek firm i biur w korzystnej, konkurencyjnej cenie. Dostarczamy bezpłatnie do Klienta materiały niezbędne do pakowania, takie jak pasy transportowe, folię, koce czy stretch, a za dodatkową opłatą również wytrzymałe kartony różnej wielkości.

Obsługujemy zarówno niewielkie, kilkuosobowe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa liczące kilkuset pracowników. Wykwalifikowane i zgrane grono pracowników, specjalistyczny sprzęt zabezpieczający oraz flota odpowiednich pojazdów gwarantują sprawną i fachową obsługę każdego zlecenia.

W jaki sposób przygotować się do przeprowadzki firmy?

Aby przeprowadzka odbyła się sprawnie i szybko, dobrze jest przed jej rozpoczęciem zwrócić uwagę na kilka spraw. Przede wszystkim decyzja o zmianie miejsca pracy powinna zostać podjęta odpowiednio wcześniej, aby na spokojnie można było zorganizować pudełka i folię do pakowania czy też powiadomić pracowników o planowanym przeniesieniu. Zarząd przedsiębiorstwa powinien dać im czas na oswojenie się z nową sytuacją, w miarę możliwości przedstawić również powody takiej decyzji oraz zalety owego rozwiązania. Jako że przeprowadzka jest działaniem wielogodzinnym, istotne jest, aby jak najmniej zakłóciła ona pracę biura i ciągłość procesów biznesowych, a tym samym zapobiegła ewentualnym stratom w firmie. Dlatego też przeprowadzkę warto wykonać w godzinach popołudniowych lub w dni wolne, np. w weekend. Należy również odpowiednio wcześniej skontaktować z przedstawicielem firmy przeprowadzkowej, aby zdążyła ona jeszcze wykonać oględziny, wycenić usługę oraz oczywiście zarezerwować konkretny termin.

W tym samym czasie dobrze jest też sporządzić listę i posegregować rzeczy, które zostaną ewentualnie zniszczone i wyrzucone, a także spisać te, które zostaną przetransportowane. Warto również zawczasu zorganizować odpowiednio przestrzeń w nowym miejscu pracy.

Przeprowadzka firmy w Warszawie lub dowolnej innej lokalizacji przynosi wiele nowych możliwości rozwoju nie tylko przedsiębiorstwa, ale i samych pracowników. Dobrze więc, aby podchodzili oni do zmiany miejsca pracy z entuzjazmem. Dlatego też, aby im w tym pomóc, warto rozpocząć od szczegółowo zorganizowanej i sprawnie wykonanej przeprowadzki, takiej jak ta oferowana przez naszą firmę.

Specjaliści ds. Przeprowadzek firmowych