Przeprowadzki Wilanów

Planujesz przeprowadzkę do miasteczka Wilanów? Martwisz się jak przetransportujesz dorobek swojego życia na drugi koniec miasta? Obawiasz się zamieszania, jakie wiąże się z pakowaniem i przewożeniem? A może po prostu nie masz na to ochoty lub czasu i wolisz zlecić to komuś? Jeśli szukasz firmy, która zajmie się transportem Twoich rzeczy to świetnie trafiłeś! Nasz firma zajmuje się przeprowadzkami kompleksowo. Spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych klientów w ramach przeprowadzek na Wilanów.

Wilanów to miasto w mieście, dlatego doskonale rozumiemy powody przeprowadzek. Któż z nas nie chciałby mieszkać w miejscu, które w zasadzie zostało zaprojektowane i stworzone przez samych mieszkańców. W miejscu, gdzie każdy dba o wspólnotę, a architektura powala na kolana, niczym z amerykańskich filmów. Dlatego też przeprowadzki Wilanów to bardzo częsty kierunek, który wybierają nasi klienci na swoje nowe życie.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w przeprowadzkach na Wilanów, dlatego nie straszne nam rozbudowane czy dość skomplikowane zlecenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby omówić wszystkie szczegóły związane z przeprowadzką na Wilanów. Każde zlecenie przeprowadzki Wilanów rozpatrujemy indywidualnie. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego dbamy aby zajmowali się tym tylko wyszkoleni i doświadczeni pracownicy, do których mamy pełne zaufanie. Gwarantujemy, że z naszą firmą Państwa przeprowadzka będzie w stu procentach bezpieczna.

Ze szczególną dbałością bowiem dbamy o każdą rzecz, którą należy przetransportować. Zatem mogą mieć Państwo pewność, że z naszą firmą nie ucierpi nawet jedna cenna rzecz. Cenimy sobie pełen profesjonalizm, dlatego korzystamy tylko w odpowiednich i sprawdzonych narzędzi oraz nowoczesnych sprzętów. Dzięki temu przeprowadzki Wilanów są dla nas czystą przyjemnością. Oprócz dostarczenia Państwa rzeczy pod wskazany adres, zajmujemy się również ich rozpakowaniem.

Przeprowadzki Wilanów to oferta skierowana nie tylko do osób zmieniąjących miejsce zamieszkania. Zajmujemy się także przeprowadzką biur, transportem pianin, taxi bagażowym, opróżnianiem pomieszczeń. Ponadto, nasza firma specjalizuje się w transporcie mebli, antyków, RTV/AGD oraz artykułów budowlanych.

Jeteśmy bardzo elastyczni, dlatego jeśli interesują Cię przeprowadzki Wilanów skontaktuj się z nami. Ustalimy odpowiedni termin przeprowadzki, czas i cenę. Chętnie uwzględnimy również Państwa sugestie odnośnie przeprowadzki Wilanów. Jesteśmy firmą, na której można polegać. Zadowolenie naszych klientów to nasza najlepsza wizytówka. Chcemy, aby to zadowolenie działało w dwie strony, dlatego odpowiedzialnie podchodzimy do każdego zlecenia. Jeśli zależy Ci na pełnym profesjonaliźmie, szybkim czasie realizacji i stuprocentowej satysfakcji z wykonanej usługi przeprowadzki Wilanów skontaktuj się z nami już dziś. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów nie tylko z zakresu przeprowadzek Wilanów. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś!

Świadczymy nasze usługi 7 dni w tygodniu od godziny 7 do godziny 23. Pod czas transportu mebli  oferujemy montaż oraz demontaż mebli, używamy folii stretch oraz koców transportowych tak aby nie porysować mienie Klienta. Za wnoszenie / znoszenie mebli schodami nie doliczamy dodatkowych opłat.

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje:

 • przeprowadzki mieszkań i domów
 • przeprowadzki firm i biur
 • taxi bagażowe
 • transport mebli
 • transport materiałów budowlanych
 • utylizacja mebli
 • transport antyków
 • transport mebli ogrodowych

Przeprowadzki Wilanów cennik:

 • -taxi bagażowe od 50 zł za godzinę pracy;
 • -auto+kierowca do dyspozycji od 60 zł za godzinę pracy;
 • -auto+ekipa dwuosobowa od 80 zł za godzinę pracy;
 • -utylizacja mebli od 100 zł (dwuosobowa ekipa.

 

Ważne! Wskazówki dotyczące pakowania:

 • Pakując się, unikaj mieszania rzeczy z różnych pomieszczeń w jednym kartonie.
 • Zanim odłączysz sprzęt elektroniczny, zrób zdjęcia przewodów i tego, jak są podłączone.
 • Osobno pakuj ważne rzeczy i dokumenty, np.: klucze, paszporty, dokumentacje rodzinną, albumy ze zdjęciami.
 • Spróbuj część rzeczy przewieść wcześniej, dzięki temu zaoszczędzisz trochę czasu w dniu przeprowadzki.
 • Zabezpiecz rzeczy delikatne. Żeby naczynia albo inne delikatne rzeczy nie stłukły się podczas transportu, zabezpiecz je ubraniami, folią bąbelkową albo starymi gazetami.
 • Rozkręcając meble albo inne przedmioty, pakuj śrubki osobno.

Zapraszamy do kontaktu ! +48 570832970

przeprowadzki Wilanów

przeprowadzki Wilanów

przeprowadzki Wilanów

przeprowadzki Wilanów

przeprowadzki Wilanów

tanie przeprowadzki Wilanów

przeprowadzki Wilanów

 tanie przeprowadzki Wilanów