TAXI BAGAŻOWE WARSZAWA

Transport i Taxi bagażowe Warszawa

Usługa taxi bagażowego skierowana jest do wszystkich, którzy pilnie potrzebują zrealizować niewielki transport. Polega ona na wynajęciu samochodu dostawczego z kierowcą, w celu przewiezienia wszystkiego, co nie zmieści się w samochodzie osobowym. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowego pomocnika.

Nasza firma taxi bagażowe oferuje:
 • transport mebli,
 • transport sprzętu AGD,
 • transport sprzętu RTV,
 • transport pianin,
 • transport fortepianów,
 • transport rowerów, skuterów,
 • odbiór i transport mebli i innych rzeczy z miejsca wskazanego przez klienta ( IKEA, Castorama, OBI, Leroy Merlin, Bricoman),
 • transport przedmiotów ciężkich,
 • transport nietypowych i wielkogabarytowych,
 • transport sejfów, kas pancernych,
 • transport materiałów budowlanych i wykończeniowych,

Szukasz sprawdzonego i szybkiego przewozu?

Dobrze trafiłeś-nasza firma transportowa gwarantuje szybki i bezpieczny transport bagażu nie tylko na terenie Warszawy, ale także w obrębie całego województwa mazowieckiego i na teranie kraju. Taxi bagażowe Warszawa zapewnia naszym klientom profesjonalne pakowanie i zabezpieczenie nawet najbardziej nietypowych przedmiotów, aby nieuległy one uszkodzeniu w trakcie przewozu.

Co obejmuje cena usługa taxi bagażowego?

W cenie usługi kierowca jest zobowiązany do czynnej pomocy w zabezpieczeniu mienia, załadunku i rozładunku towaru. Pomoc kierowcy jest wliczona w cenę usługi i nie pobieramy za nią żadnych dodatkowych opłat.

Do kogo skierowana jest usługa transportu bagażu w Warszawie?

Konieczność przewiezienia rzeczy, które nie mieszczą się do standardowego bagażnika w samochodzie osobowym może przydarzyć się każdemu. Dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W kwestii takiej jak transport bagażu Warszawa może liczyć na naszą pomoc!

Usługa przewozu przyda się zwłaszcza:
 • studentom, którzy potrzebują pomocy w przeprowadzce do kolejnego wynajmowanego mieszkania;
 • turystom z dużymi bagażami;
 • firmom, które muszą przetransportować mienie do nowej siedziby;
 • artystom wybierającym się do domu lub na koncert z wielkogabarytowymi instrumentami, takimi jak wiolonczela czy kontrabas;
 • osobom, które zakupiły ciężki sprzęt lub meble w sklepie i muszą przewieźć je w konkretne miejsce;
 • a także w wielu innych sytuacjach. W ramach usług taxi bagażowego w Warszawie możemy przewieźć nawet najbardziej nietypowe przedmioty o niestandardowych wymiarach.

Co sprawdza się lepiej – pojazd do przeprowadzek czy taksówka bagażowa?

Choć taksówka do transportu bagaży w Warszawie jest bardzo pojemna, większy załadunek trzeba rozłożyć na kilka kursów. Z tego względu w przypadku kompleksowej przeprowadzki lepiej zdecydować się na większy pojazd. Istnieje jednak możliwość, że nawet dwa kursy okażą się tańsze, niż wynajęcie dużego samochodu do przeprowadzek. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami - wycenimy zlecenie i doradzimy korzystniejsze rozwiązanie.

Jak wygląda wycena zlecenia?

Przetransportowania rzeczy pod wskazany adres nie da się zamknąć w jednolitym cenniku. Z tego powodu taxi bagażowe w Warszawie wyceniane jest indywidualnie, z uwzględnieniem takich czynników jak długość kursu czy wymiary i ciężar przedmiotów. Transport pianina (włącznie z jego wnoszeniem i znoszeniem) okaże się droższy od przewozu kilkunastu kartonów z rzeczami osobistymi. Zajmiemy się bezpłatną i niezobowiązującą wyceną zlecenia po podaniu nam wszystkich niezbędnych informacji.

Bezpieczny transport bagażu w Warszawie

W przeciwieństwie do zwykłych samochodów osobowych, taksówki bagażowe są specjalnie przystosowane do przewozu rozmaitych przedmiotów. Dlatego nie istnieje zagrożenie uszkodzenia dobytku. Nasze pojazdy są wyposażone w koce, wózki i pasy transportowe, które zabezpieczają rzeczy. Jeśli interesuje Państwa bezpieczne taxi bagażowe Warszawa jest miejscem, w którym można skorzystać z takiej usługi. Przewóz rzeczy z firmą Go! Przeprowadzki objęty jest ubezpieczeniem PZU. Serdecznie zapraszamy!

Nasze doświadczenie

Nasza firma przeprowadzkowa posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu usług taxi bagażowego iodpowiednio przygotowane zaplecze techniczne. Gwarantujemy rzetelność i punktualność realizowanych przez nas usług. Nie boimy się niesztandarowych i nietypowych zleceń transportowych. Dysponujemy szeroką flotą samochodów dostawczych, które w sposób niezawodny dostarczą towar w wybrane miejsce i w określonym czasie. Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z usług taxi bagażowe warszawa. Od wielu lat nasz firma oferuje profesjonalne usługi transportowe. Naszymi cechami wiodącymi jest rzetelności, dokładności, punktualności i konkurencyjna cena.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy transportowej za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny.

Taxi bagażowe Warszawa – dzielnice:

Oferta dodatkowa:

Taxi Bagażowe

Darmowa wycena