UTYLIZACJA MEBLI WARSZAWA

W ramach naszych usług oferujemy takie działania jak:

 • wywóz i utylizacja mebli, meblościanek PRL,
 • wywóz i utylizacja sprzętu biurowego,
 • wywóz i utylizacja starych książek i biblioteczek,
 • wywóz i utylizacja sprzętu RTV i AGD,
 • oczyszczanie piwnic, oczyszczanie strychów,
 • wywóz i utylizacja mebli biurowych
 • wywóz starych mebli
 • wywóz gabarytów warszawa
 • utylizacja wyposażenia biur
 • utylizacja mebli apartamentowych
 • utylizacja mebli konferencyjnych
Wszystkie nabyte przez naszą firmę niepotrzebne meble, rzeczy i przedmioty trafią do specjalistycznej firmy zajmującej się ich utylizacją oraz recyklingiem. W związku z pandemią wirusa COVID-19, nasi pracownicy pracują w maskach oraz rękawiczkach  ochronnych. Zapraszamy do kontaktu: 733983369

Ile kosztuje usługa utylizacji mebli?

`Koszt usługi zależny jest od wielu czynników i podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość, atrakcyjną cenę i indywidualne podejście do każdego klienta. Przykładowy cennik wywozu i utylizacji mebli na terenie Warszawy: -sprzęt RTV/AGD 110 zł -meble ( komody, sofy, łóżka, materace ) 120 zł Cena obejmuje demontaż oraz wyniesienie! 

Utylizacja mebli biurowych w Warszawie:

Na zdjęciach przedstawiamy przykładową realizacje usługi "utylizacja i wywóz mebli biurowych, utylizacja stoiska handlowego w centrum handlowym". Po każdej utylizacji mebli biurowych, oferujemy sprzątanie lokalu gratis. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.  

Utylizacja mebli Warszawa - Opróżnienie lokalu z rzeczy.

Jeśli planujesz generalny remont,przeprowadzkę, sprzedajesz mieszkanie lub dom albo zwyczajnie zamierzasz wymienić zużyte meble na nowe i nie wiesz co powinieneś zrobić z takimi rzeczami- to idealnie trafiłeś. W każdym mieszkaniu, domu i biurze znaleźć można meble, sprzęt i inne przedmioty do utylizacji, które czasy swojej użyteczności mają już dawno za sobą. Jednak przed podjęciem jakichkolwiek kroków w kierunku indywidualnej utylizacji mebli warto dowiedzieć się, jak najlepiej przeprowadzić ten proces, aby postąpić zgodnie z prawem i w sposób przyjazny dla środowiska.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się utylizacją mebli?

Meble należą do odpadów wielkogabarytowych. W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że nie można wyrzucić ich do śmietników publicznych. Za pozbycie się bezprawne mebli na osiedlowym śmietniku grozi nałożenia mandatu . Dlatego warto skorzystać z pomocy firm oferujących usługi utylizacji mebli. W ten sposób działasz zgodnie z prawem i w zgodzie ze środowiskiem.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasza firma zajmuje się wywozem i utylizacją niepotrzebnych mebli, meblościanek PRL sprzętu RTV i AGD oraz tego co Ci już niepotrzebne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w utylizacji mebli. Ponadto zajmuje się utylizacją książek i kolekcji bibliotecznych. Nie straszne nam czyszczenie i opróżnianie piwnic. Pomożemy Ci pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Kompleksowo oczyścimy twoje otoczenie, przygotowując twoje mieszkanie, dom lub biuro do zmiany wyposażenia i nowej aranżacji wnętrza. Nasza firma oferuje kompleksową usługę utylizacji mebli i innych przedmiotów. Współpracujemy z wieloma placówkami, gdzie wywozimy bezpośrednio przedmioty do utylizacji. Aby osiągnąć zaplanowany cel, wyślemy do Ciebie odpowiedniej wielkości samochód wraz z ekipą, która jest odpowiedzialna za załadunek, wywóz i utylizację niepotrzebnych przedmiotów. Nasza firma wykonuj usługę szybko, sprawnie i profesjonalnie, z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Wystarczy zamówić naszą ekipę a my już dopilnujemy, aby zużyte mebli, sprzęt i innych rzeczy zostały poddane utylizacji.

Transport mebli

Każda przeprowadzka, zmiana siedziby firmy może przysporzyć wiele trudności i stać się problematyczną kwestią, dlatego by ułatwić całe to przedsięwzięcie nasza firma ma do zaproponowania kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek i transportu mebli.

Wywóz mebli Warszawa

Konieczność wywozu mebli, to nieodłączny element każdej przeprowadzki. Oprócz tego wywóz mebli potrzebny jest także podczas remontu czy zmiany wystroju mieszkania. Niezależnie od sytuacji meble, mogą stanowić dużą przeszkodę w szybkim i sprawnym zrealizowaniu zamierzonych planów. Konieczność opróżnienia pomieszczeń jest wówczas niezbędna, a jednocześnie może stanowić nie lada wyzwanie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się świadczeniem tego typu usług. Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi? Korzystając z usług firmy specjalizującej się w wywozie mebli, oszczędzasz przede wszystkim cenny czas. Doświadczeni pracownicy w szybki i sprawny sposób, zabiorą od Ciebie wskazany mebel. Ponadto, nie musisz się do tego specjalnie przygotowywać. Wystarczy, że wskażesz konkretny mebel do zabrania. Firma przeprowadzkowa zajmie się całą resztą. Dzięki temu nie musisz martwić się o możliwość wystąpienia bólu pleców czy zakwasów dnia następnego. Dodatkowo, odchodzi Ci problem z organizacją transportu, posiadającego właściwe gabaryty, a i cena jest bardzo korzystna, dzięki czemu nie musisz martwić się o naruszenie domowego budżetu. Wywóz mebli Warszawa Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wywozie mebli, dzięki czemu cieszymy się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Z nami zapomnisz o wszystkich problemach, jakie wiążą się z powszechnie nielubianą przeprowadzką. Wywóz mebli Warszawa, to jedna z naszych najbardziej popularnych usług.

Wywóz starych mebli Warszawa 

Zdecydowałeś się pozbyć niepotrzebnych i starych mebli? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się odbiorem i wywozem starych mebli na terenie Warszawy już od kilku lat. Nasza profesjonalna ekipa przyjedzie w umówionym terminie i obierze meble. Pracujemy 7 dni w tygodniu od godziny 8 do godziny 21.

Ile kosztuje wywóz starych mebli? 

Cena wywozu starych mebli kształtuje się następująco:
 • ilość i wielkość mebli
 • warunki demontażu i wynoszenia
Z doświadczenia wynika, że odbiór i wywóz mebli kosztuje 120-140 zł. Zachęcamy do współpracy, jesteśmy firmą lokalną i dbamy o swoich Klientów!
Darmowa wycena