Wywóz mebli Warszawa

W ramach naszych usług oferujemy takie działania jak:

 • wywóz i utylizacja mebli, meblościanek PRL,
 • wywóz i utylizacja sprzętu biurowego,
 • wywóz i utylizacja starych książek i biblioteczek,
 • wywóz i utylizacja sprzętu RTV i AGD,
 • oczyszczanie piwnic, oczyszczanie strychów,
 • wywóz i utylizacja mebli biurowych
 • wywóz starych mebli
 • wywóz gabarytów warszawa
 • utylizacja wyposażenia biur
 • utylizacja mebli apartamentowych
 • utylizacja mebli konferencyjnych
Wszystkie nabyte przez naszą firmę niepotrzebne meble, rzeczy i przedmioty trafią do specjalistycznej firmy zajmującej się ich utylizacją oraz recyklingiem. W związku z pandemią wirusa COVID-19, nasi pracownicy pracują w maskach oraz rękawiczkach  ochronnych. Zapraszamy do kontaktu: 733983369

Ile kosztuje usługa utylizacji i wywozu mebli?

`Koszt usługi zależny jest od wielu czynników i podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość, atrakcyjną cenę i indywidualne podejście do każdego klienta. Przykładowy cennik wywozu i utylizacji mebli na terenie Warszawy:
 • meble w dobrym stanie wywozimy za darmo  (zdjęcia mebli proszę przesłać na maila)
 • sprzęt RTV/AGD 100-150 zł
 • meble (1 szt.) ( komody, sofy, łóżka, materace ) 120-170 zł
 • większa ilość mebli - wycena indywidualna! 
 1. Cena podana wyżej obejmuje demontaż, wyniesienie i wywóz mebli!
 2. Pracujemy 7 dni w tygodniu od godziny 8 do godziny 20
 3. Wystawiamy fakturę VAT

Utylizacja mebli biurowych w Warszawie:

Na zdjęciach przedstawiamy przykładową realizacje usługi "utylizacja i wywóz mebli biurowych, utylizacja stoiska handlowego w centrum handlowym". Po każdej utylizacji mebli biurowych, oferujemy sprzątanie lokalu gratis. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.  

Utylizacja mebli Warszawa - Opróżnienie lokalu z rzeczy.

Jeśli planujesz generalny remont,przeprowadzkę, sprzedajesz mieszkanie lub dom albo zwyczajnie zamierzasz wymienić zużyte meble na nowe i nie wiesz co powinieneś zrobić z takimi rzeczami- to idealnie trafiłeś. W każdym mieszkaniu, domu i biurze znaleźć można meble, sprzęt i inne przedmioty do utylizacji, które czasy swojej użyteczności mają już dawno za sobą. Jednak przed podjęciem jakichkolwiek kroków w kierunku indywidualnej utylizacji mebli warto dowiedzieć się, jak najlepiej przeprowadzić ten proces, aby postąpić zgodnie z prawem i w sposób przyjazny dla środowiska.

Darmowy wywóz mebli Warszawa

Nasza firma oferuje również darmowy wywóz mebli w Warszawie. W jaki sposób można skorzystać z tej oferty? Proszę przesłać zdjęcie mebli na naszą pocztę którą znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Proszę w mailu wskazać również warunki wynoszenia mebla z domu bądź mieszkania. Za darmo wywozimy: wersalki, komody, sprzęt elektroniczny. Proszę pamiętać, że decyzja, czy meble odbierzemy za darmo leży po naszej stronie.  

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się utylizacją mebli?

Meble należą do odpadów wielkogabarytowych. W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że nie można wyrzucić ich do śmietników publicznych. Za pozbycie się bezprawne mebli na osiedlowym śmietniku grozi nałożenia mandatu . Dlatego warto skorzystać z pomocy firm oferujących usługi utylizacji mebli. W ten sposób działasz zgodnie z prawem i w zgodzie ze środowiskiem.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasza firma zajmuje się wywozem i utylizacją niepotrzebnych mebli, meblościanek PRL sprzętu RTV i AGD oraz tego co Ci już niepotrzebne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w utylizacji mebli. Ponadto zajmuje się utylizacją książek i kolekcji bibliotecznych. Nie straszne nam czyszczenie i opróżnianie piwnic. Pomożemy Ci pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Kompleksowo oczyścimy twoje otoczenie, przygotowując twoje mieszkanie, dom lub biuro do zmiany wyposażenia i nowej aranżacji wnętrza. Nasza firma oferuje kompleksową usługę utylizacji mebli i innych przedmiotów. Współpracujemy z wieloma placówkami, gdzie wywozimy bezpośrednio przedmioty do utylizacji. Aby osiągnąć zaplanowany cel, wyślemy do Ciebie odpowiedniej wielkości samochód wraz z ekipą, która jest odpowiedzialna za załadunek, wywóz i utylizację niepotrzebnych przedmiotów. Nasza firma wykonuj usługę szybko, sprawnie i profesjonalnie, z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Wystarczy zamówić naszą ekipę a my już dopilnujemy, aby zużyte mebli, sprzęt i innych rzeczy zostały poddane utylizacji.

Transport mebli

Każda przeprowadzka, zmiana siedziby firmy może przysporzyć wiele trudności i stać się problematyczną kwestią, dlatego by ułatwić całe to przedsięwzięcie nasza firma ma do zaproponowania kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek i transportu mebli.

Wywóz mebli Warszawa

Konieczność wywozu mebli, to nieodłączny element każdej przeprowadzki. Oprócz tego wywóz mebli potrzebny jest także podczas remontu czy zmiany wystroju mieszkania. Niezależnie od sytuacji meble, mogą stanowić dużą przeszkodę w szybkim i sprawnym zrealizowaniu zamierzonych planów. Konieczność opróżnienia pomieszczeń jest wówczas niezbędna, a jednocześnie może stanowić nie lada wyzwanie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się świadczeniem tego typu usług. Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi? Korzystając z usług firmy specjalizującej się w wywozie mebli, oszczędzasz przede wszystkim cenny czas. Doświadczeni pracownicy w szybki i sprawny sposób, zabiorą od Ciebie wskazany mebel. Ponadto, nie musisz się do tego specjalnie przygotowywać. Wystarczy, że wskażesz konkretny mebel do zabrania. Firma przeprowadzkowa zajmie się całą resztą. Dzięki temu nie musisz martwić się o możliwość wystąpienia bólu pleców czy zakwasów dnia następnego. Dodatkowo, odchodzi Ci problem z organizacją transportu, posiadającego właściwe gabaryty, a i cena jest bardzo korzystna, dzięki czemu nie musisz martwić się o naruszenie domowego budżetu. Wywóz mebli Warszawa Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wywozie mebli, dzięki czemu cieszymy się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Z nami zapomnisz o wszystkich problemach, jakie wiążą się z powszechnie nielubianą przeprowadzką. Wywóz mebli Warszawa, to jedna z naszych najbardziej popularnych usług.

Wywóz starych mebli Warszawa 

Zdecydowałeś się pozbyć niepotrzebnych i starych mebli? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się odbiorem i wywozem starych mebli na terenie Warszawy już od kilku lat. Nasza profesjonalna ekipa przyjedzie w umówionym terminie i obierze meble. Pracujemy 7 dni w tygodniu od godziny 8 do godziny 21.

Ile kosztuje wywóz starych mebli? 

Cena wywozu starych mebli kształtuje się następująco:
 • ilość i wielkość mebli
 • warunki demontażu i wynoszenia
Z doświadczenia wynika, że odbiór i wywóz mebli kosztuje 120-140 zł. Zachęcamy do współpracy, jesteśmy firmą lokalną i dbamy o swoich Klientów!

Wywóz mebli Warszawa 

Jak wygląda cały proces? Usługa wywozu mebli na terenie Warszawy odbywa się dość w prosty sposób. Nasza ekipa przyjeżdża  na wcześnie umówioną godzinę, pod adres który Państwo podajecie pod czas zlecenia usługi. Na miejscu ekipa demontuje mebel/meble i wynosi z mieszkania do samochodu dostawczego. Nasza firma oferuje również wywóz mebli Łódź. Nie zostawiamy meble pod śmietnikiem! Po tym jak meble już są załadowane do naszego auta - rozliczamy się z Klientem. Usługę wywozu i utylizacji mebli oferujemy na całej Warszawy, a mianowicie:  Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz  

Odbiór starych mebli Warszawa

Twoje mieszkanie ma całkiem sporą powierzchnię, a mimo tego czujesz się w nim jak w ciasnej kawalerce? Brakuje miejsca również w piwnicy, na strychu czy w garażu. Winowajcą jest nadmiar… wszystkiego. Składujesz mnóstwo starych przedmiotów w nadziei, że jeszcze kiedyś się przydadzą. Upychasz je w każdym kącie, przeładowując swoją przestrzeń życiową zbędnymi gratami. Czas na zmiany! Nadszedł moment, żeby pozbyć się rupieci i niepotrzebnych sprzętów. Przybywamy, żeby pomóc Ci przejść przez ten proces – nasza firma zajmuje się szeregiem działań związanych z przeprowadzkami, w tym m.in. realizacją usługi: odbiór starych mebli. Przyjedziemy, zniesiemy, załadujemy i zabierzemy wszystko to, co stanowczo zbyt długo zalegało w Twoich czterech kątach. Działania wykonujmy solidnie, dopasowując harmonogram zadań do Twojego trybu pracy. Zyskaj nową jakość życia, pozbywając się raz na zawsze tego, co stare i niepotrzebne. Skontaktuj się z nami, żeby umówić termin realizacji usługi: odbiór starych mebli Warszawa.  

Firma odbierająca stare meble Warszawa

Szukasz firmy która odbiera stare meble w Warszawie? W Twoim domu jest mnóstwo niepotrzebnych przedmiotów, zagracających przestrzeń? Ilość mebli i sprzętów powoduje, że czujesz się przytłoczony? Na Twoim strychu zalega stara kanapa, popsute szafki i mnóstwo innych rupieci, a piwnica pęka w szwach od nadmiaru rzeczy, oznaczonych jako „może jeszcze kiedyś się przyda”? Wiemy, tak samo dobrze jak i Ty, że „kiedyś” nie nadejdzie 😉. Dlatego proponujemy Ci dużo lepsze rozwiązanie – odgracenie przestrzeni życiowej. Pomożemy uporządkować Twoje cztery kąty, pozbywając się nadmiaru niepotrzebnych sprzętów. Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się szeroko rozumianymi przeprowadzkami i utylizacją przedmiotów wielkogabarytowych. Zrealizujemy dla Ciebie usługę: wywóz mebli Warszawa w sposób kompleksowy. Nasi fachowcy przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres i odbiorą niepotrzebne graty, a następnie załadują je na skrzynię samochodu transportowego. Stamtąd przedmioty trafią tam, gdzie ich miejsce – do punktu utylizacji lub recyklingu. Brzmi zachęcająco? W takim razie skontaktuj się z nami i umów termin wykonania usługi: wywóz mebli Warszawa.