Przeprowadzki Bemowo

Nasza firma  zajmuje się najbardziej pracochłonną częścią związaną z remontem czy budową domu, którą niewątpliwie są przeprowadzki Bemowo. Posiadamy wszystko co niezbędne jest do przewiezienia dorobku Twojego życia. Nasza firma  specjalizuje się w tego typu usługach transportowych. Staramy się, aby każde zlecone zadanie było zrealizowane priorytetowo. Jesteśmy firmą, która z ogromny zaangażowaniem oddaje się powierzonym nam zadaniom. Profesjonalne prowadzenie usług przeprowadzki warszawa niewątpliwie przekłada się na zadowolenie i ogromną satysfakcję wśród naszych Klientów. Przeprowadzki Bemowo realizujemy kompleksowo i zgodnie z wszelkimi wytycznymi, zleconymi przez naszych Klientów. Dzięki doświadczonemu zespołowi, oferujemy fachową pomoc w zakresie przeprowadzki Bemowo. Zawsze jesteśmy gotowi do wykonania usług przeprowadzkowych  na najwyższym poziomie. W naszym zespole znajdują się mili i uśmiechnięci pracownicy, którzy zawsze z pełną uprzejmością służą pomocą z zakresu przeprowadzki. Do każdej przeprowadzki warszawa kierujemy dobrze dobrany zespół.

Nasza firma przeprowadzkowa posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Bemowo jest jedną z liczniej obleganych dzielnic, dlatego też dokładnie znamy zamieszkiwane tereny, co znacznie przekłada się na szybkość realizacji zlecenia. Z racji na dobre skomunikowanie z najważniejszymi punktami Warszawy jest bardzo popularną dzielnicą, zamieszkiwaną przez młode rodziny. Naszą wiedzę i doświadczenie opieramy przede wszystkim na profesjonalnym sprzęcie i samochodach dostosowanych do przeprowadzki. Bez problemu zapakujemy każdą wskazaną przez Ciebie rzecz i w nienagannym stanie dowieziemy pod wskazany adres. Podczas przeprowadzki na terenie Bemowa możemy także zająć się montażem i demontażem mebli lub innego sprzętu gospodarstwa domowego. Jeśli posiadasz coś, co jest Ci zbędne i chcesz się tego pozbyć – odbierzemy od Ciebie i poddamy odpowiedniej utylizacji. Nasza firma  ponad wszystko dba o bezpieczne odebranie i dostarczenie powierzonych nam rzeczy.

Oferujemy transport mebli na terenie Bemowa. Jeśli kupiłeś nowe meble i chcesz pozbyć się starych, skontaktuj się z nami. Stworzymy ofertę dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w precyzyjnym transporcie mebli. Nasi pracownicy przyjadą do Ciebie odpowiedniej wielkości samochodem oraz szybko i sprawnie rozwiążą problem przeprowadzki warszawa. Jeśli podjąłeś decyzje o zmianie aranżacji swojego biura, to również jest to zadanie dla nas. Posiadamy sprzęt odpowiednio przygotowany do przeprowadzki rzeczy o dużych gabarytach. Jesteśmy po to, aby realizować Twoje marzenia związane z dalszym rozwojem Twojej firmy.  Jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie przeprowadzki Bemowo, zachęcamy więc do kontaktu. Na pewno wspólnie wybierzemy najbardziej racjonalne rozwiązanie Twojej przeprowadzki na terenie Bemowa. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, zainteresowanych usługami profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Szybko i konkretnie spełnimy Wasze oczekiwania dotyczące potrzebnej przeprowadzki .

Świadczymy nasze usługi 7 dni w tygodniu od godziny 7 do godziny 23. Pod czas transportu mebli  oferujemy montaż oraz demontaż mebli, używamy folii stretch oraz koców transportowych tak aby nie porysować mienie Klienta. Za wnoszenie / znoszenie mebli schodami nie doliczamy dodatkowych opłat.

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje:

 • przeprowadzki mieszkań i domów
 • przeprowadzki firm i biur
 • taxi bagażowe
 • transport mebli
 • transport materiałów budowlanych
 • utylizacja mebli
 • transport antyków
 • transport mebli ogrodowych

Przeprowadzki Bemowo cennik:

 • -taxi bagażowe od 50 zł za godzinę pracy;
 • -auto+kierowca do dyspozycji od 60 zł za godzinę pracy;
 • -auto+ekipa dwuosobowa od 80 zł za godzinę pracy;
 • -utylizacja mebli od 100 zł (dwuosobowa ekipa).

 

Ważne! Wskazówki dotyczące pakowania:

 • Pakując się, unikaj mieszania rzeczy z różnych pomieszczeń w jednym kartonie.
 • Zanim odłączysz sprzęt elektroniczny, zrób zdjęcia przewodów i tego, jak są podłączone.
 • Osobno pakuj ważne rzeczy i dokumenty, np.: klucze, paszporty, dokumentacje rodzinną, albumy ze zdjęciami.
 • Spróbuj część rzeczy przewieść wcześniej, dzięki temu zaoszczędzisz trochę czasu w dniu przeprowadzki.
 • Zabezpiecz rzeczy delikatne. Żeby naczynia albo inne delikatne rzeczy nie stłukły się podczas transportu, zabezpiecz je ubraniami, folią bąbelkową albo starymi gazetami.
 • Rozkręcając meble albo inne przedmioty, pakuj śrubki osobno.

Zapraszamy do kontaktu!

przeprowadzki Bemowo

przeprowadzki Bemowo