Przeprowadzki Białołęka

Nasza firma przeprowadzkowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, którzy są na etapie przeprowadzki na terenie Białołęki. Oferujemy szeroki zakres usług transportowych, które na stałe wpisały się w naszą ofertę. Posiadamy wyszkolonych i odpowiedzialnych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i dobrą radą. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużo pracy jest podczas remontu lub zmiany miejsca zamieszkania. Dlatego też proponujemy Państwu usługę przeprowadzki Białołęka. Brak czasu, ciągłe życie w biegu, a czasem brak odpowiednich warunków sprawia, że przeprowadzki mogą przysporzyć wielu kłopotów. Nasza firma przeprowadzkowa powstała po to, aby Was w tych obowiązkach wyręczyć. Jeśli szukasz firmy przeprowadzkowej na terenie Białołęki, która profesjonalnie zajmie się transportem Twoich mebli lub innego niezbędnego sprzętu, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkiego, co należy przewieźć z punktu A do punktu B. Wraz z naszymi usługami transportowymi oferujemy bezpieczeństwo i szybki czas realizacji zleconej przeprowadzki na terenie Białołęki.

Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu przeprowadzki Białołęka. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z niemalejącym zaangażowaniem. Ponadto, staramy się, aby każda powierzona nam przeprowadzka  charakteryzowała się dbałością o najmniejsze detale. Ponad wszystko cenimy sobie profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, dlatego nasza firma  jest jedną z lepszych na rynku. Białołęka powoli staje się popularną częścią Warszawy, ze względu na nowo powstające osiedla mieszkaniowe, które rozrastają się w bardzo szybkim tempie. W związku z tym świadczymy usługę przeprowadzki Białołęka. Podejmujemy się każdych zleceń, niezależnie od poziomu zaawansowania przeprowadzki. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy, że w ramach naszej współpracy otrzymają Państwo profesjonalnie przeprowadzoną przeprowadzkę. W trakcie wykonywania usługi przeprowadzkowej  z ogromną troską dbamy o powierzone nam mienie. Każdy przewożony sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony, aby nie uległ zniszczeniu podczas przeprowadzki .

W naszej ofercie dostępne są także usługi transportu przeprowadzek biur czy przeprowadzek instytucji. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby pomóc przetransportować towar z magazynu. Oferujemy usługi przeprowadzki Białołęka zarówno dla dużych korporacji, jak i również dla małych rodzinnych firm. W tym celu wykonujemy niezbędny harmonogram prac, w którym zamieszczamy informacje dotyczące chociażby ilości materiałów do przewiezienia i niezbędnych do tego opakowań i kartonów. Po sporządzeniu prawidłowego protokołu przeprowadzki przystępujemy do odpowiednich prac. Za pomocą odpowiednich samochodów, doświadczonych pracowników i sprzętu najwyższej jakości zdecydowanie usprawniamy obsługę przeprowadzki Białołęka. Zachęcamy zatem do współpracy wszystkie firmy, te mniejsze i te większe, które potrzebują pomocy z przeprowadzką na terenie Białołęki. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Świadczymy nasze usługi 7 dni w tygodniu od godziny 7 do godziny 23. Pod czas transportu mebli  oferujemy montaż oraz demontaż mebli, używamy folii stretch oraz koców transportowych tak aby nie porysować mienie Klienta. Za wnoszenie / znoszenie mebli schodami nie doliczamy dodatkowych opłat.

 

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje:

 • przeprowadzki mieszkań i domów
 • przeprowadzki firm i biur
 • taxi bagażowe
 • transport mebli
 • transport materiałów budowlanych
 • utylizacja mebli
 • transport antyków
 • transport mebli ogrodowych

Przeprowadzki Białołęka cennik:

 • -taxi bagażowe od 50 zł za godzinę pracy;
 • -auto + kierowca do dyspozycji od 60 zł za godzinę pracy;
 • -auto + ekipa dwuosobowa od 80 zł za godzinę pracy;
 • -utylizacja mebli od 100 zł (dwuosobowa ekipa).

Zazwyczaj przeprowadzka jednej osoby to koszt 140-250 zł. Przeprowadzka realizowana jest przez ekipę 2 osobową. Cena zawiera demontaż/foliowanie/znoszenie/transport/wnoszenie/montaż mebli. 

Wyślij listę rzeczy do transportu (ewentualnie zdjęcia) a my wycenimy to w ciągu kilku godzin. Mail znajdziesz tutaj

 

Ważne! Wskazówki dotyczące pakowania:

 • Pakując się, unikaj mieszania rzeczy z różnych pomieszczeń w jednym kartonie.
 • Zanim odłączysz sprzęt elektroniczny, zrób zdjęcia przewodów i tego, jak są podłączone.
 • Osobno pakuj ważne rzeczy i dokumenty, np.: klucze, paszporty, dokumentacje rodzinną, albumy ze zdjęciami.
 • Spróbuj część rzeczy przewieść wcześniej, dzięki temu zaoszczędzisz trochę czasu w dniu przeprowadzki.
 • Zabezpiecz rzeczy delikatne. Żeby naczynia albo inne delikatne rzeczy nie stłukły się podczas transportu, zabezpiecz je ubraniami, folią bąbelkową albo starymi gazetami.
 • Rozkręcając meble albo inne przedmioty, pakuj śrubki osobno.

 

przeprowadzki Warszawa Białołęka

przeprowadzki Warszawa Białołęka

przeprowadzki Białołęka

przeprowadzki Białołęka

Darmowa wycena
Bezpłatna wycena! Zadzwoń