USŁUGI TRANSPORTOWE

Usługi transportowe w Warszawie na światowym poziomie – to możliwe!

Dobrej jakości usługi transportowe w Warszawie są cenione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Znalezienie rzetelnej firmy, która zajmuje się transportem mienia w konkurencyjnych cenach nie zawsze jest proste. Chcąc skorzystać z dobrej jakości usług transportowych w Warszawie należy poszukać firmy transportowej, która może poszczycić się licznymi pozytywnymi opiniami Klientów. Firma Go! Przeprowadzki należy do elitarnego grona zaufanych przedsiębiorców.

Oferujemy krótko i długo dystansowe usługi transportowe w ramach których wykonujemy:

 • transport mebli,
 • transport materiałów budowlanych,
 • transport pianin,
 • transport sprzętu RTV/AGD,
 • transport sprzętu specjalistycznego,
 • transport mebli ogrodowych,
 • transport nietypowych gabarytowo rzezy,
 • stała współpraca B2B.
Znaczne ilości przewożonych rzeczy charakteryzują się nietypowymi wymiarami, co wymaga od firmy transportowej doświadczenia i umiejętności zabezpieczania transportowanych przedmiotów.
Firmy, które inwestują w usługi transportowe w Warszawie często przewożą sprzęty bezpośrednio związane z profilem swojej działalności. Nasze doświadczenia i możliwości pozwalają sprostować nawet najtrudniejszym oczekiwaniom Klienta.

Usługi transportowe dla przedsiębiorstw i osób prywatnych

Z naszych usług transportowych korzystają bardzo zróżnicowani klienci. Są wśród nich zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa różnej wielkości. Zlecenia, które otrzymuje nasza firma transportowa są bardzo zróżnicowane. Oferujemy usługi transportowe na na terenie Warszawy, a także na terenie całej Europy.

Jak wybrać firmę, która oferuje usługi transportowe i przewozowe w Warszawie i nie tylko

Osoby, które choć raz korzystały z usług transportowych w Warszawie z pewnością zauważyły ogromną ilość firm, które specjalizowały się w tej dziedzinie. Liczne oferty sprawiają, że znalezienie rzetelnego partnera może zając dużo czasu.

Firma Go! Przeprowadzki – to firma oferująca usługi transportowe oraz usługi przeprowadzkowe na najwyżyszm poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę:
 • posiadamy flotę samochową, która przystosowana jest do przewożenia rozmaitych ładunków, nawet tych charakteryzujących się nietypowymi gabarytami,
 • posiadamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców,
 • zabezpieczamy przewożone ładunki,
 • oferujemy Klientom dogodne terminy przewozów,
 • możemy poszczycić się pozytywnymi opiniami zadowolonych Klientów,
 • indywidualne podejście do każdego Klienta,
 • oferujemy usługi transporotwe na terenie całej europy,
 • służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy,
 • możemy zaproponować konkurencyjne ceny.

Polecana firma transportowa Warszawa

Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe w Warszawie i okolicach, a także – w zależności od zapotrzebowania Klienta – w dalszych rejonach Polski, a nawet Europy. Zapewniamy transport różnorodnego rodzaju ładunków. Dostarczamy materiały zabezpieczające – kartony, koce transportowe, taśmy, folię bąbelkową i stretchową. Na życzenie możemy wykonać również rozłączenie i spakowanie przewożonego sprzętu komputerowego oraz oznaczyć paczki, ułatwiając tym samym ich późniejszą segregację. Wszelkie ładunki są przez nas solidnie chronione, a po przeprowadzce usuwamy niepotrzebne materiały zabezpieczające. Nasi Klienci cenią nas za terminowość, solidność i zaangażowanie. Zapewniamy szybką i w pełni bezpieczną dostawę ładunku pod wskazany adres.

Kompleksowe usługi transportowe Warszawa

Gwarantujemy pełen pakiet usług z zakresu transportu rzeczy, począwszy od przygotowania, zabezpieczenia i załadunku mienia, poprzez przewożenie, aż po dostarczenie, wypakowanie i montaż sprzętu.

W ramach etapu przygotowawczego proponujemy stworzenie bezpłatnej i niezobowiązującej oferty z wyceną. Po jej akceptacji, w porozumieniu z Klientem opracowujemy i podsyłamy harmonogram działań. Jeśli jest taka konieczność, dostarczamy również materiały do pakowania. .

Następnie odpowiednio ochraniamy ciągi komunikacyjne, aby późniejsze przenoszenie pakunków odbyło się w sposób w pełni bezpieczny i nieinwazyjny dla osób z zewnątrz, np. dla pracowników innych firm dzielących ten sam budynek (w przypadku przeprowadzki biura). Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów sprawnie pakuje mienie Klienta, w tym m.in. odpowiednio oznaczoną wcześniej dokumentację. Wykonujemy również demontaż mebli. Miejsce, z którego wynosimy przedmioty, pozostawiamy czyste i wysprzątane. .

Odpowiednio zabezpieczone rzeczy pakujemy na specjalistyczne pojazdy i przewozimy w miejsce przeznaczenia. Tam wnosimy wszystkie pakunki, montujemy umeblowanie i ewentualnie podłączamy sprzęt komputerowy. .

Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni sprostać wszystkim preferencjom Klientów. Priorytetową kwestią jest dla nas bezpieczeństwo powierzonego i przewożonego mienia. Zapewniamy więc sprawną technicznie flotę samochodową oraz dobrej jakości materiały zabezpieczające, a także doświadczoną i uważną ekipę pracowników, ostrożnie pakującą i rozpakowującą rzeczy Klientów.

Dodatkowo gwarantujemy również ubezpieczenie transportowanego ładunku. Ponadto przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy także ciągi komunikacyjne oraz windy, aby nic nie uległo zniszczeniu w czasie przenoszenia dużych i ciężkich przedmiotów. Nasze pojazdy są wyposażone w nowoczesny sprzęt GPS, pozwalający na bieżące sprawdzanie, gdzie aktualnie znajdują się transportowane rzeczy Klienta. Nasza firma dysponuje specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi do przewozu dużej liczby rzeczy o dowolnych rozmiarach i wadze. Zróżnicowana flota samochodowa umożliwia nam sprawne realizowanie rozmaitych zleceń.

Terminowość i profesjonalne zabezpieczenie przewożonego mienia Klienta

W ramach współpracy z naszą firmą transportową zajmującą się usługami transportowymi w Warszawie istotne znaczenie ma zaufanie. Często zdarza się, że Klienci powierzają przewoźnikowi bardzo cenne przedmioty. Firma Go! Przeprowadzki gwarantuje terminowe przewiezienie na miejsce przeznaczenia tak wartościowego ładunku. Naszym obowiązkiem jest umiejętne zabezpieczenie mienia, które będzie stanowiło ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i nie tylko.

Rzetelna firma transportowa nigdy nie śpi. Z jej usług można skorzystać o dowolnej porze dnia i nocy, co ma szczególnie duże znaczenie dla przedsiębiorstw korzystających z takiej oferty. Konkurencyjne ceny są tu dodatkowym atutem.

Go!Przeprowadzki działa nie tylko na terenie Warszawy, we wszystkich dzielnicach m.in. Targówek, Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany, Tarchomin, Praga Południe, Warszawa Włochy. Oferujemy także transport krajowy i międzynarodowy.