Przeprowadzki Warszawa Wrocław

Naszą pasja i specjalnością są przeprowadzki lokalne i krajowe. Przeprowadzamy domy i mieszkania na terenie całej Polski (z i do Warszawy). Jeżeli interesuje Ciebie przeprowadzka Warszawa Lublin to dobrze trafiłeś.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przeprowadzki Warszawa- Wrocław. Każda przeprowadzka zorganizowana z naszą pomocą przebiega szybko i sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest dbałość o powierzone nam mienie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy element został zabezpieczony w odpowiedni sposób. My również cenimy sobie wysoki profesjonalizm, ponieważ dzięki temu uzyskujemy obopólne zadowolenie i chęć kolejnej współpracy.

Ile kosztuje przeprowadzka z Warszawy do Wrocławia?

Informacja ogólna: • odległość z Warszawy do Wrocławia około: 350 km • szacowana cena za transportu: 700 km* x 1.4 zł/km = 980 zł ** ( *liczba kilometrów w dwie strony, ** cena zawiera godzinę postoju na miejscu załadunku oraz godzinę postoju na miejscu rozładunku) • czas transportu około 3-4 godzin • na wyposażeniu w każdym naszym aucie znajdują się: pasy transportowe, koce transportowe oraz wózki transportowe. Więcej informacji na temat wyposażenia naszych aut znajdziecie Państwo tutaj. • oferujemy również osoby do pomocy na miejscu załadunku oraz rozładunku