Przeprowadzki Warszawa Łódź

Informacja ogólna:

  • odległość z Warszawy do Łodzi około: 130 km
  • szacowana cena za transportu: 260 km* x 1.7 zł/km = 442 zł** ( *liczba kilometrów w dwie strony, ** cena zawiera godzine postoju na miejscu załadunku oraz godzine postoju na miejscu rozładunku)
  • czas transportu około 1 godziny
  • na wyposażeniu w każdym naszym aucie znajdują się: pasy transportowe, koce transportowe oraz wózki transportowe. Więcej informacji na temat wyposażenia naszych aut znajdziecie Państwo tutaj.
  • oferujemy również osoby do pomocy na miejscu załadunku oraz rozładunku

**Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferujemy kilka opcji transportu/przeprowadzki:


Wariant 1 – opcja najtańsza, polega na podstawieniu odpowiedniego auta dostawczego wraz z kierowcą do pomocy przy załadunku oraz zabezpieczeniu mienia na samochodzie (przygotowanie do transportu).

Wariant 2 – oferujemy ekipę dwuosobową, która załaduje oraz rozładuje samochód (wraz z zniesieniem i wniesieniem mienia Klienta do domu/mieszkania)

Wariant 3 – przeprowadzka kompelksowa. Wariant ten polega na montażu/demontażu mebli, pakowaniu rzeczy osobistych, zabezpieczenie elementów szklanych, załadunek oraz rozładunek auta.

Przeprowadzki Warszawa Łódź opis :


Usługi przeprowadzkowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ większość z nas lubi lawirować między jednym miejscem zamieszkania, a drugim. Istotną kwestią jest to, aby były zorganizowane szybko i bezpiecznie. Zajmujemy się świadczeniem usługi przeprowadzki Warszawa- Łódź w oparciu o najwyższe standardy jakości. Wiemy, jak odpowiednio zadbać o Twój dorobek. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczonym zespołem pracowników, dzięki czemu posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.