PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW

Informacja ogólna:

  • odległość z Warszawy do Krakowa około: 300 km
  • szacowana cena za transportu: 600 km* x 1.4 zł/km = 840 zł** ( *liczba kilometrów w dwie strony, ** cena zawiera godzine postoju na miejscu załadunku oraz godzine postoju na miejscu rozładunku)
  • czas transprotu około 3-4 godzin
  • na wyposażeniu w każdym naszym aucie znajdują się: pasy transporotwe, koce transportowe oraz wózki transporotwe. Więcej informacj na temat wyposażenia naszych aut znajdziecie Państwo tutaj.
  • oferujemy również osoby do pomocy na miejscu załadunku oraz rozładunku

**Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferujemy kilka opcji transportu/przeprowadzki:


Wariant 1 – opcja najtańsza, polega na podstawieniu odpowiedniego auta dostawczego wraz z kierowcą do pomocy przy załadunku oraz zabezpieczeniu mienia na samochodzie (przygotowanie do transportu).

Wariant 2 – oferujemy ekipę dwuosobową, która załaduje oraz rozładuje samochód (wraz z zniesieniem i wniesieniem mienia Klienta do domu/mieszkania)

Wariant 3 – przeprowadzka kompelksowa. Wariant ten polega na montażu/demontażu mebli, pakowaniu rzeczy osobistych, zabezpieczenie elementów szklanych, załadunek oraz rozładunek auta.

Przeprowadzki Warszawa Kraków opis :


Wiemy, jak ważne jest doświadczenie w zakresie organizacji przeprowadzki. Zwłaszcza, jeśli ilość transportowanych rzeczy jest bardzo duża, a odległość do pokonania zajmuje kilka godzin. Profesjonalna organizacja jest więc niezbędna, aby zaoszczędzić jak największa ilość czasu. Nasza firma oferuje przeprowadzki Warszawa- Kraków na najwyższym poziomie. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości, który zdecydowanie ułatwia cały etap przeprowadzki. Dodatkowo dysponujemy zespołem doświadczonych ludzi, którzy potrafią w szybki i bezpieczny sposób przetransportować powierzone nam mienie.