Jak przygotować się do przeprowadzki?
10 maja 2017
Jak przygotować się do przeprowadzki?
10 maja 2017
Z transportu antyków w Warszawie korzysta praktycznie każda osoba, która myśli o przeprowadzce do nowego domu. Dzięki skorzystaniu z usług profesjonalistów możliwe jest nie tylko jak najszybsze przetransportowanie wielu przedmiotów, ale także uniknięcie uszkodzeń. Co charakteryzuje dobry transport i jak wybrać firmę oferującą usługi na najwyższym poziomie?

Transport antyków w Warszawie


Na terenie stolicy działa wiele firm, oferujących usługi transportowe. Aby jednak wybrać najlepszą, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Dobra firma transportowa:

- to taka, dla której najważniejszy jest klient
- jest w stanie rzetelnie i szybko realizować zlecenia
- oferuje profesjonalne i ciepłe podejście
- posiada flotę samochodów, przystosowanych do realizacji każdego zlecenia
- indywidualnie podchodzi do każdego klienta
- swoje usługi świadczy w atrakcyjnych cenach, a ponadto oferuje darmową wycenę
- zadowolenie klienta jest dla niej priorytetem
- cieszy się dobrą opinią na rynku

Transport mebli i przeprowadzki


Transport czy przeprowadzkę najlepiej pozostawić oczywiście firmie oferującej przewóz mebli. W stolicy znajduje się szeroki wybór ofert przeprowadzkowych. Najlepiej wybrać taką firmę, która nie tylko przewiezie meble, ale także zadba o ich bezpieczeństwo, a przeprowadzkę zorganizuje sprawnie. Dobra firma jest również otwarta na potrzeby i oczekiwania klientów, a więc oferuje szeroki przedział czasowy, w którym możliwy jest przewóz mebli. Dysponuje ponadto szeregiem narzędzi niezbędnych do przetransportowania mebli, a także potrafi zastosować odpowiednie rozwiązania oraz posiada odpowiednie pojazdy. Samochód powinien być pakowny, aby przewieźć cały niezbędny sprzęt przy jak najmniejszej ilości kursów.

Ogromnym atutem pojazdu może być również winda, która umożliwi szybkie i wygodne pakowanie gabarytów na samochód czy późniejszy ich rozładunek. Warto także zorientować się co do zakresu usług transportowych oferowanych przez firmę. Nieraz mogą one bowiem obejmować także profesjonalne pakowanie sprzętów czy demontaż mebli. Przed wyborem właściwej firmy należy się więc upewnić, że podejmuje się ona realizacji zleceń w atrakcyjnej cenie i sprawnie, a ponadto posiada odpowiedni sprzęt i samochód oraz oferuje kompleksowe usługi.

Transport antyków Warszawa


Niezwykle istotną kwestią, która świadczy o profesjonalizmie danej firmy przeprowadzkowej, jest umiejętność transportu antyków czy delikatnych przedmiotów. Wymagają one bowiem szczególnej troski przy pakowaniu czy transportowaniu z miejsca na miejsce. Duże znaczenie ma przede wszystkim zabezpieczenie przedmiotów przed wilgocią, która wywiera niszczycielski wpływ na drewno. Istotne jest także odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również ostrożne zapakowywanie i wypakowywanie przedmiotów z samochodu. W przypadku niezwykle delikatnych elementów, takich jak chociażby pianino, szczególna ostrożność jest niezbędna - nawet niewielkie puknięcia czy wstrząsy mogą mieć negatywne skutki i pogorszyć jakość dźwięku instrumentu. Jak transportujemy antyki na terenie Warszawy oraz okolic:

-przed transportem upewniamy się, że wszystkie półki oraz szuflady zostały wyjęte
-wszystkie elementy szklane zabezpieczamy dodatkowo kartonem
-zabezpieczamy meble kocem transportowym oraz folią stretch
-po załadunku mebli na pakę, zabezpieczamy mienie pasami transportowymi


Więcej informacji możecie Państwo uzyskać podczas rozmowy telefonicznej. Poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające transport antyków na terenie Warszawy.
Bezpłatna wycena! Zadzwoń