PRZEPROWADZKI BIUR

Przeprowadzki biur w Warszawie

Jeśli szukacie Państwo firmy przeprowadzkowej, która profesjonalnie wykona przeprowadzkę Waszego biura - to dobrze trafiliście. Nasza firma przeprowadzkowa oferuje kompleksową obsługę Klientów biznesowych w zakresie przeprowadzek biur. Współpracę z Klientem zaczynamy od szczegółowego procesu planowanie przeprowadzki biura poprzez indywidualna wycenę, po jej sprawną i bezpieczną organizację. Przeprowadzka biura charakteryzuje się dużym zaangażowanie i sprawna współpraca całego zespołu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu przeprowadzek biurowych jesteśmy w stanie sprostać Państwa największym oczekiwaniom i zapewnić realizacje usługi przeprowadzki biura na najwyższym poziomie. Gwarantujemy satysfakcję każdego klienta.

W ramach oferty przeprowadzki biur nasza firma transportowa oferuje:

 • kompleksowa organizacja przeprowadzki i wsparcie Klienta na każdym etapie realizacji usługi,
 • kompleksowe przeprowadzki biur, lokalów użytkowych,
 • transport mebli, stanowisk pracowniczych,
 • transport dokumentacji firmowej,
 • transport sejfów i kas pancernych,
 • transport komputerów i urządzeń biurowych,

Zakres usług:

 • dostarczenie niezbędnych materiałów do pakowania (stretch, koce, folia, pasy transportowe- w cenie, kartony za dodatkową opłatą),
 • możliwość pakowanie mienia przez ekipę pracowników,
 • kompleksowy załadunek i zabezpieczenie przewożonych rzeczy,
 • profesjonalne zabezpieczenie nietypowo gabarytowego mienia,
 • transport mienia do miejsca docelowego,
 • wniesienie transportowanych rzeczy,
 • ustawienie mienia zgodnie z oczekiwaniami klienta,
 • możliwość montażu i demontaż mebli,
 • opróżnienie lokalu i utylizacja mebli,
 • ubezpieczenie OC,

Jakie usługi oferuje przedsiębiorstwo specjalizujące się w przeprowadzkach?

Przeprowadzki firm i biur w Warszawie wymagają zatrudnienia profesjonalistów. Przewiezienie dużej ilości mebli i sprzętu przy pomocy nieprzystosowanych do tego celu pojazdów może skutkować uszkodzeniem mienia przedsiębiorstwa, a nawet zniszczeniem środków transportu. Współcześnie na rynku działają firmy przeprowadzkowe które umożliwiają przeprowadzki biur w Warszawie w bardzo atrakcyjnych cenach. Co może zaoferować firma zajmująca się przeprowadzkami biur w Warszawie i jak znaleźć tę najlepszą?

Przeprowadzki biur – jakie są oczekiwania Klientów?

Klienci, którzy zatrudniają fachowców specjalizujących się w przeprowadzkach biur w Warszawie oczekują między innymi:
 • bezpiecznego przewiezienia dużej ilości mebli,
 • transportu urządzeń wykorzystywanych w danej branży,
 • dokładnego zabezpieczenia rzeczy,
 • zachowania poufności jeżeli zajdzie taka potrzeba,
 • pomocy w przenoszeniu ciężkich przedmiotów,
 • szybkiej realizacji zlecenia,
 • atrakcyjnych warunków cenowych.,

Oferta firm zajmujących się przeprowadzkami biur w Warszawie

Przeprowadzki biur w Warszawie nie należą do zadań prostych. Zwłaszcza, kiedy zlecenie dotyczy nieco większych firm. Do przewiezienia jest często duża ilość mebli, urządzeń biurowych, a także rozmaitego sprzętu, w zależności od profilu danego przedsiębiorstwa. Podołać temu wyzwaniu może jedyne duża firma przeprowadzkowa, która posiada niezbędną flotę pojazdów, a także doświadczenie na rynku przeprowadzek. Niezbędni są również pracownicy, którzy podejmą się przeniesienia przedmiotów o dużej wadze. Transportowanie mienia firmowego to duża odpowiedzialność, ponieważ przewożone są rzeczy często o wysokiej wartości. Podczas przeprowadzki biur Warszawa nie może dojść do ich uszkodzenia, co sprawia, że konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie najlepszych zabezpieczeń.

Niekiedy zdarza się, że firma przeprowadzkowa specjalizująca się w przeprowadzkach biur zobowiązana jest do przewożenia kluczowych z punktu widzenia swojego Klienta przedmiotów. Takie zlecenie zobowiązuje do zachowania poufności. Kiedy przeprowadza się firma, jej właścicielom zależy przede wszystkim na szybkim wykonaniu zlecenia. Najlepsze przedsiębiorstwa w branży przeprowadzek w Warszawie oferują swoim Klientom bardzo dogodne terminy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę przeprowadzkową?

Kluczem do udanej przeprowadzki firmy w Warszawie jest znalezienie profesjonalisty, który zaoferuje nam konkretne wsparcie na każdym z etapów tego procesu. Poszukiwania dobrej firmy przeprowadzkowej można rozpocząć od poznania opinii Klientów, którzy korzystali z jej usług. Firma Go! Przeprowadzki może się poszczycić tysiącami pozytywnie zakończonych transakcji i zaufaniem Klientów.

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest podejście do Klienta. Pracownicy Go! Przeprowadzki przed zaproponowaniem konkretnych rozwiązań i terminów zadają wiele pytań, które pomagają jak najlepiej poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Przeprowadzka firmowa polega na przeniesieniu mienia firmy – bez względu na to, czy jest to biuro, magazyn czy archiwum – z jednego miejsca w drugie, przy szczególnym uwzględnieniu faktu, że musi ona zostać zorganizowana tak, żeby nie wpłynęła negatywnie na prowadzoną przez Klienta działalność. Naszym najważniejszym priorytetem jest w tym przypadku zadbanie o to, żebyś mógł rozpocząć działalność w nowej siedzibie w wyznaczonym terminie. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie szczegółowo zaplanować przeprowadzkę tak, żeby odbyła się ona bez przeszkód, a co za tym idzie – ewentualnych strat finansowych, które może spowodować nawet najdrobniejszy przestój. Z tego też powodu przeprowadzki biur i firm organizowane są w dogodnym dla Państwa czasie, w tym po godzinach pracy, w weekendy czy święta, żeby nie prowadzić do zdezorganizowania działalności firmy ani niepotrzebnych opóźnień.

Cennik przeprowadzek biur w Warszawie

Wycena tego typu usługi jest bardzo prosta. W kwestii takiej jak przeprowadzki biura Warszawa może liczyć na profesjonalną pomoc ze strony Go! Przeprowadzki. Dbamy nie tylko o bezpieczny i szybki transport firmowego mienia, ale również o korzystne dla naszych Klientów ceny. Z tego powodu wprowadziliśmy możliwość indywidualnego określania kosztu usługi. Bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: warunki noszenia (np. czy budynek posiada windę, piętra do przebycia), liczbę stanowisk objętych przeprowadzką, długość kursu czy warunki podjazdu pod firmę. Ostateczny koszt przeprowadzki biura w Warszawie określa nasz specjalista, który dokonuje oględzin przedsiębiorstwa i na tej podstawie sporządza wycenę. Oprócz tego możemy za niewielką dodatkową opłatą przygotować kartony do pakowania i aktywnie pomagać w montażu/demontażu mebli. Dzięki temu w efekcie przeprowadzka okaże się znacznie sprawniejsza i szybsza.

Jakie rzeczy można przewieźć w ramach usługi?

W zależności od charakteru działalności firmy, biura mogą posiadać zróżnicowany sprzęt, urządzenia czy meble. Od standardowych drukarek i komputerów czy laptopów, aż po meble o nietypowych wymiarach, fotele czy lodówki. W związku z tym nie stawiamy żadnych ograniczeń w kwestii rodzaju przedmiotów, jakie przewieziemy w ramach usługi. Podejmujemy się każdego zlecenia przeprowadzki biura w Warszawie. Nasi pracownicy nie tylko przetransportują wyposażenie pod wskazany adres, ale mogą także ustawić je zgodnie z oczekiwaniami. W przypadku potrzeby przesunięcia lub przeniesienia rzeczy znajdujących się już w nowym biurze, pomocnicy z pewnością zrealizują dodatkowe działania. Zajmą się również utylizacją zbędnych rzeczy i opróżnieniem lokalu ze wszystkiego, czego życzą sobie nasi Klienci. Jeśli chodzi o przeprowadzki biur Warszawa jest miejscem, gdzie stawia się na najwyższy poziom usługi. Z tego względu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu zamówienia terminu wykonania przeprowadzki – gwarantujemy bezproblemowy transport rzeczy z Państwa biura!

Go!Przeprowadzki działa nie tylko na terenie Warszawy, we wszystkich dzielnicach m.in. Targówek, Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany, Tarchomin, Praga Południe, Warszawa Włochy. Oferujemy także transport krajowy i międzynarodowy.

Specjaliści ds. Przeprowadzek firmowych

Darmowa wycena