Transport mebli z wniesieniem Warszawa

 

Czeka Cię przeprowadzka i zastanawiasz się, czy nie zacząć trenować dźwigania hantli, żeby nie ugiąć się pod ciężarem przenoszonych mebli? ? Co prawda w Twoim bloku jest winda, ale nie ma mowy, żeby zmieściła się w niej szafa czy ulubiona kanapa? Pozostaje droga schodami w dół, a Ciebie, na myśl o znoszeniu dobytku z – no właśnie, z którego piętra – oblewają zimne poty? ?

Mamy lepszy pomysł niż robienie formy na szybko – zleć usługi transportu z wnoszeniem (i znoszeniem) profesjonalistom. Czyli nam! Jesteśmy firmą, która zajmuje się przeprowadzkami na terenie Warszawy i okolic. Nie tylko transportujemy meble, ale również pomagamy w ich wnoszeniu i znoszeniu. Jesteśmy dobrze przygotowani do naszej pracy i posiadamy niezbędne wyposażenie – mamy specjalne pasy do przenoszenia mebli i wózki transportowe. Z nami Twoim meblom nic nie grozi – dbamy o ich odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu, a w trakcie wnoszenia/ znoszenia uważamy, żeby nie uszkodzić żadnego sprzętu. Przewozimy meble zarówno spod konkretnego adresu jak i odbieramy zamówione przedmioty ze sklepów meblowych, budowlanych czy z wyposażeniem wnętrz. Zleć nam usługę transportu mebli z wniesieniem, a my zapewnimy Ci bezstresową i bezproblemową przeprowadzkę. Sprawdź, jaką ofertę cenową możemy Ci zaproponować – gwarantujemy konkurencyjność i wysoką jakość usług.

Oferujemy transport i wniesienie:

  • mebli
  • sprzętu RTV i AGD
  • materiałów budowlanych
  • innych rzeczy

Nasza ekipa (jeżeli będzie taka konieczność) może rozmontować i zmontować ponownie mebel.   

Transport mebli Warszawa

Oferujemy również sam transport mebli na terenie Warszawy (bez załadunku i rozładunku). Polega to na tym, że na umówioną  godzinę podstawiamy auto dostawcze wraz z kierowcą pod wskazany adres. Do dyspozycji Klienta: wózek transportowy, pasy transportowe i koce którymi można zabezpieczyć meble pod czas transportu. Jesteś zainteresowany albo masz pytania dotyczące transportu mebli?  Zadzwoń do nas!   Powrót na stronę główną.

Przewóz mebli Warszawa  

Przestawiamy kilka zdjęć z usługi transportu mebli:

transport mebli Warszawa

transport mebli Warszawa

przewóz mebli Warszawa

przewóz mebli Warszawa

transport mebli Warszawa

transport mebli Warszawa

przewóz mebli Warszawa

przewóz mebli Warszawa